Nazar İçin Kurşun Dökme

NAZAR İÇİN KURŞUN DÖKME TALEBİNDE BULUNAN ÇOK FAZLA İNSAN VAR , NAZAR İÇİN HER ZAMAN YAPILABİLECEK EN MANTIKLI ŞEY , KURANI KERİMDE BULUNAN HEMEN HEMEN BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN EZBERE BİLDİĞİ NAS VE FELAK SURELERİNİ OKUMAKTIR , BU SÜRELERİ OKUMADAN ÖNCE ABDEST ALIRSANIZ DAHA GÜZEL OLUR , VE HER SUREYİ ÜÇER KERE OKUMANIZ GEREKMEKTEDİR….. NAS VE FELAK SURELERİNİN FAYDALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN ARAŞTIRABİLİR VEYA DİNİ KONULARDA ENGİN BİLGİ SAHİBİ İLAHİYATÇILARDAN DAHA SAĞLIKLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ….

GELELİM KONU BAŞLIĞIMIZ OLAN NAZAR İÇİN KURŞUN DÖKME KONUSUNA…..; KURŞUN DÖKTÜRMEK SİZE GELECEK NAZARININ ÖNÜNE GEÇMEZ…. AMA SİZİN ÜZERİNİZDEKİ NAZARIN KÖTÜ ETKİLERİNİ ALLAH ‘CC’ ‘IN İZNİYLE ALIR GÖTÜRÜR….

KENDİ ÜZERİNİZDE NAZAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ Kİ BUNUN ÇEŞİTLİ NEDENLERİ VARDIR , SADECE GÜZEL OLMAK BİLE NAZAR ALMAK İÇİN YETERLİDİR , GÜZEL ÇOCUKLAR , ÇEKİCİ VE GÜZEL BAYANLAR VE ERKELER NAZARA DAHA ÇOK MARUZ KALIR……  

GÜZELLİKTEN SONRAKİ NEDENLER , ZENGİNLİK , MAL MÜLK , BAŞARILI BİR İŞ HAYATI , İŞ HAYATINIZIN VE KARİYERİNİZİN PARLAK OLMASI , ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARIN BAKIŞLARININ DEVAMLI SURETLE SİZİN ÜZERİNİZE ÇEVRİLMESİNE NEDEN OLUR ,  BÖYLE OLUNCA NAZARA GELMEK KAÇINILMAZ OLUR ,….. HER TÜRLÜ İMKANA SAHİP OLDUĞUNUZ HALDE BİR TÜRLÜ ARZULADIĞINIZ BAŞARIYI VE MUTLULUĞU YAKALAYAMAZSANIZ ,İŞLERİNİZDE VE HAYATINIZDA OLMADIK ZAMANLARDA OLMADIK AKSAKLIKLAR ÇIKIYORSA BUNUN NEDENİ NAZAR OLABİLİR DİĞER ALTERNATİFLERİ DENEDİYSENİZ VE BİR TÜRLÜ OLUMSUZLUKLARDAN VE İÇ SIKINTILARINIZDAN KURTULAMIYORSANIZ SİZE KURŞUN ŞİDDETLE KURŞUN DÖKTÜRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ , ALLAH ‘IN ‘CC’ İZNİYLE KURŞUN DÖKTÜRDÜKTEN SONRA ÜZERİNİZDEKİ NEGATİF HAVA BİRANDA DAĞILACAKTIR….

NAZAR İÇİN KURŞUN DÖKTÜRMEK VEYA KURŞUN DÖKTÜRMEK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ….

 0554 153 80 80 / 0554 153 80 80